לדור הבא

לדור הבא

Building the bridge to the next generation

בונים את הגשר לדור הבא

בני משפחות עתירות הון בדרך כלל גדלים בסביבה המעודדת מצוינות, הישגיות ומובילות ברמה הגבוהה ביותר. במהלך חייהם הם מסתובבים בחברת אנשים מצליחים, עסקית ואינטלקטואלית, והציפייה מהם להצלחה אישית (בין אם גלויה או סמויה) היא רבה. ציפיות אלו עשויות ליצור לחץ רב והן משפיעות על כל אדם באופן שונה. הצלחה אינה תלויה רק בידע שרכש אדם או בסביבה בה הוא גדל, אלא תלויה בעיקר בתחושת המסוגלות האישית שלו להתמודדות עם האתגרים שבדרך. המטרה שלנו היא לעזור לבני הדור הצעיר לדייק את חוזקותיהם, להגביר את תחושת המסוגלות האישית ולסלול את דרכם להצלחה, מנהיגות והגשמה עצמית.

הדרכת הדור הבא

הדרכת הדור הבא
הדרכת הדור הצעיר לשם עצמאות כלכלית
בני משפחות עתירות הון נולדים לעולם שבו כסף נראה משאב אינסופי ועלול להיתפס כמובן מאליו. מטרתינו היא ללמד את בני הדור הבא את חוקי הכסף, לעזור להם לרכוש כלים מעשיים לניהולו, וללמד אותם כיצד לבנות תקציב ולהשתמש בכלים פיננסיים מוכחים. אנו מסורים לעזור להם בהנעה לפעולה ולסייע להם לפתח תחושת עצמאות כלכלית.
הדרכת הדור הבא
הכשרת הדור הבא לבעלות, ניהול ומנהיגות
המטרה היא לסייע לדור הבא בצמיחה והתפתחות אישית ומקצועית. בתהליך זה, אנו מעניקים לבני הדור הבא ארגז כלים מתודולוגיים לפיתוח כישורי מנהיגות ובניית חוסן מנטלי הכולל: גילוי חוזקות ונכסים אישיים, חידוד יכולות, ניהול יעיל של זמן ואנרגיה, למידה כיצד לקבל החלטות בצורה אפקטיבית ובריאה ועוד.
הדרכת הדור הבא
ייעוץ לדור הצעיר בהגשמת קריירה ומימוש תעסוקתי
אנו מסייעים לבני הדור הצעיר בבניית קריירה מצליחה ומיצוי מלוא הפוטנציאל המקצועי שלהם. תהליך זה כולל פתרון דילמות בבחירת המקצוע הנכון, עזרה במציאת ההזדמנויות הרלוונטיות, בחינת אפשרויות קידום, וייעוץ בהקמה וניהול של עסקים קטנים עד בינוניים.
הדרכת הדור הבא
קידום חינוך פיננסי באמצעות למידה ותרגול
בניית תכנית לימודים אישית על מנת להרחיב את הידע המעשי של בני הדור הבא בתחומים פיננסיים הרלוונטיים להם, כגון: אחריות כמשקיפים בדירקטוריונים/בעלי מניות, ניתוח דוחות כספיים לבעלי מניות, שוק ההון למשקיעים, השקעות אלטרנטיביות, מכשירים פיננסיים, התנהלות מול בנקים ואשראי, ניהול נכסים ונדל"ן, מעגלי השפעה ופילנתרופיה ועוד.

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    We use cookies and similar technologies for the following purposes:

    • Store and/or access information on a device
    • Personalised ads and content, ad and content measurement, audience insights and product development
    Accept
    Decline