למשפחה

למשפחה

Each family is a world unto itself
אחד התנאים המהותיים להצלחת התהליך תלוי בבניית חזית מאוחדת בה בני המשפחה רתומים ומחויבים. אנו עובדים יחד עם כל בני המשפחה, מוצאים את השפה הנכונה לדבר עם כל אחד על מנת לגלות את התקוות, השאיפות והפחדים שלו. לאחר מכן, יחד עם מקבלי ההחלטות, אנו שוזרים את המידע הרלוונטי לתוך תוכנית האסטרטגיה המותאמת אישית ומתמקדים ברתימת בני המשפחה, תוך עבודה בהרמוניה כדי להבטיח שהמורשת המשפחתית תחזיק שנים ארוכות קדימה.

כל משפחה היא עולם ומלואו

אנו מאמינים שכל משפחה היא ישות ייחודית עם צרכים ושאיפות משלה. הפתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו מותאמים באופן אישי וספציפי לדרישותיהם. הצעד הראשון שלנו הוא להקשיב לדילמות של משפחתכם, להסיק מסקנות לגבי צרכים מיידיים וארוכי טווח, ולהגדיר את מטרת התהליך תוך הצעת מתווה ראשוני לפעולה.

הצעד הבא שלנו הוא לבחון את הפער בין המציאות הנוכחית למציאות הרצויה. אנו עושים זאת על ידי לימוד הצרכים והרצונות של משפחתכם לצד תהליך מתודי של איסוף נתונים פיננסיים והתנהגותיים. בהתבסס על הממצאים שלנו, אנו בונים תוכנית אסטרטגית אישית שתתאים לאורח החיים ולערכים של משפחתכם. לאחר מכן, אנו יוצאים לתהליך מעשי של יישום האסטרטגיה והגשמת חזון המשפחה כאשר אנו ממשיכים לעקוב אחר ההתקדמות לאורך זמן ולדון בחששות וצרכים חדשים ככל שהם מתעוררים.

בניית אסטרטגיה יצירתית היא דבר אחד. ביצוע ויישום האסטרטגיה בצורה הפרקטית והיעילה ביותר עבור משפחתכם זה דבר אחר לגמרי. לקוחותינו נהנים מליווי לאורך כל התהליך ומדריכים אותם צעד אחר צעד מתחילתו ועד סופו. זו הדרך שלנו להבטיח שהאסטרטגיה היצירתית שתכננו עבורכם אכן תמומש ותהפוך למציאות עבור משפחתכם.
אחד התנאים המהותיים להצלחת התהליך תלוי בבניית חזית מאוחדת בה בני המשפחה רתומים ומחויבים. אנו עובדים יחד עם כל בני המשפחה, מוצאים את השפה הנכונה לדבר עם כל אחד על מנת לגלות את התקוות, השאיפות והפחדים שלו. לאחר מכן, יחד עם מקבלי ההחלטות, אנו שוזרים את המידע הרלוונטי לתוך תוכנית האסטרטגיה המותאמת אישית ומתמקדים ברתימת בני המשפחה, תוך עבודה בהרמוניה כדי להבטיח שהמורשת המשפחתית תחזיק שנים ארוכות קדימה.

תהליך העבודה

 ה״למה״
ה״למה״
הגדרת החזון
ואפיון צרכים
ה״מה״
ה״מה״
בניית אסטרטגיה
מותאמת אישית
ה״איך״
ה״איך״
יישום, מעקב
ובקרה

ניהול עושר אסטרטגי
והעברה בין דורית

בניית תוכנית אסטרטגית לניהול ההון המשפחתי
אנו בונים תוכנית פיננסית אסטרטגית שתשרת את המשפחה בטווח הקצר, הבינוני והארוך. אנו עושים זאת על ידי הבנת המצב הקיים, הגדרת ואיפיון רצונות המשפחה לרבות המשמעויות הכלכליות שלהן. לאחר מכן, אנו מציגים למשפחה סימולציה של התכנית האסטרטגית, דנים באפשרויות שונות ליישום בהצלחה של היעדים ומקבלים החלטות לביצוע על בסיס אינטגרציה יעילה בין שיקולים פיננסיים ורגשיים כאחד.
בנייה ותחזוקה של מערכת כספים ביתית
אנו מתייחסים לבית כאל ארגון הכולל מחלקות שונות: כספים, ניהול, כוח אדם, רכישות, לוגיסטיקה, מחשוב, אבטחה, תחזוקה ועוד. על מנת ליישם את התכנית האסטרטגית, חיוני לבנות כלי בקרה פשוטים למשפחה: תקציב שנתי מפורט, דוחות שליטה כספיים, הגדרת "לוח תוצאות" לבקרה ופיקוח, בנוסף להתייעלות מול כל נותני השירותים והספקים של המשפחה (ביטוחים, הלוואות, הגנות משפטיות, חסכונות וכספים נזילים, כרטיסי ומסגרות אשראי, חשבונות בנק, כוח אדם וכו').
סנכרון בין היועצים הפיננסיים של המשפחה
אנו משמשים כיועצים מהימנים למשפחה בכך שאנו מספקים ייעוץ אובייקטיבי וללא משוא פנים תוך שאנו יוצרים שפה משותפת ומפקחים על הסנכרון בין כל יועצי המשפחה: רואי חשבון, יועצי מס, מנהלי השקעות, עורכי דין מסחריים, עורכי דין לענייני משפחה, יועצי נדל"ן, יועצי משכנתאות, יועצים פנסיוניים, נאמנים ועוד. אנו מחברים אותם לאג׳נדה המשפחתית על מנת להבטיח שההון המשפחתי ינוהל בהתאם לערכי המשפחה ולצרכיה בטווח הקצר והארוך.
שיפור התקשורת המשפחתית ופתרון קונפליקטים
אנו מבינים כי קשרים משפחתיים בריאים הם אבן היסוד לניהול פיננסי יעיל. המטרה שלנו היא להוביל את המשפחה לנהל שיח בטוח, מכבד ואותנטי ובכך לקדם ולהעצים את תחושת השייכות ולחזק את הברית המשפחתית. אנו עושים זאת על ידי העצמת אנשים עם כישורי חיים אינטואיטיביים תוך פתירת קונפליקטים והפגת מתח וחרדה מתוך המרחב הכלכלי והאישי של המשפחה.
הקמת מועצת משפחה, מוסדות ניהול ופורומים משפחתיים
משפחה היא ישות דינמית המשתנה ומתפתחת כל הזמן. לכן חשוב לבחון את השינויים ולקבל החלטות שונות ולפעמים חדשות כדי להיות בסנכרון עם הצרכים החדשים. כדי להבטיח שההחלטות החדשות הללו יהיו בהלימה לאג׳נדה המשפחתית, אנו ממסדים "רגולציה כלכלית למשפחה" - מערך הסכמים המנחה ומספק למשפחה קבלת החלטות אפקטיבית בכל צומת פיננסית על בסיס יומי, חודשי ושנתי.
בניית אסטרטגיה לתהליך העברה בין דורית ותוכנית יישום רב שנתית
תהליך זה כולל היכרות מעמיקה עם כל בני המשפחה וסימולציה של צרכים ורצונות עתידיים, ביסוס עקרונות ממשל ובניית חוקה משפחתית, ניהול תקשורת מקדמת פיננסית רב-דורית, גישה למידע פיננסי ופירוש המשמעויות במציאות, ומנטורינג לבעלי מניות, מקבלי החלטות ולכל בני משפחה נוספים אשר מתמודדים עם אתגרים ודילמות שעולות כחלק מהתהליך.
פיתוח וקידום הון אנושי
אנו מאמינים כי במשפחה, הצלחה של אדם אחד היא ההצלחה של כולם. אנו מציעים חונכות מותאמת אישית לכל בן משפחה שרוצה לרכוש את המיומנויות הרלוונטיות לניהול צרכיו האישיים, בהתבסס על האג׳נדה המשפחתית. באמצעות מפגשי אימון אישיים המאזנים בין תובנה לפעולה, אנו מגדירים מטרות וחזון אישי, מתגברים על אתגרים ודילמות אישיות ומתמקדים במציאת פתרונות.
ייעוץ אסטרטגי בנושא הסכמים משפטיים
חיבור מסמכים משפטיים בהם כסף ומשפחה נפגשים חזיתית (הסכמי ממון, צוואות, ייפוי כוח מתמשך, הסכמים משפחתיים וכו'), עשוי להיות חוויה מאתגרת מבחינה רגשית. אנו עוזרים ללקוחותינו ליצור מרחב בטוח ופתוח לדון בפתרונות אסטרטגיים לדילמות רגישות תוך התמודדות עם עימותים שעלולים להתעורר. בתהליך אינטימי ורגיש, ובשיתוף פעולה עם עורך הדין, מטרתנו היא להבטיח שהמשפחה תהיה מרוצה ושלמה עם ההסכמים הכתובים ושאלה יגנו על אחדות המשפחה לאורך שנים רבות.
מיסוד מעגלי השפעה ופילנתרופיה
עבור משפחות אשר פעילות בעולם הפילנתרופי או מעוניינות להרחיב את מעגלי ההשפעה שלהם, אנו עוזרים למסד את מעשה הנתינה. אנו מאמינים שעיסוק בפילנתרופיה דורש אסטרטגיה ומבנה. כחלק מתהליך זה, אנו בונים מסגרת יעילה, מחליטים על מדיניות עבודה ובוחנים את מידת הנתינה האפשרית על סמך התוכנית האסטרטגית והתקציב השנתי של המשפחה. מטרתינו היא לאפשר למשפחה לתרגם עושר מכוח אינדיבידואלי לכוח טרנספורמטיבי וליצור השפעה בתחומים שבאמת חשובים לה.

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    We use cookies and similar technologies for the following purposes:

    • Store and/or access information on a device
    • Personalised ads and content, ad and content measurement, audience insights and product development
    Accept
    Decline