לעסק המשפחתי

לעסק המשפחתי

Supporting the continuity of your Family Business across generations
השותפות שלנו עם LGA נולדה מתוך ההבנה שבשביל להבטיח העברה בין דורית יציבה ופשוטה, עקרונות הממשל בעסק המשפחתי צריכים להתכתב עם החלטות המשפחה עצמה. המומחיות ארוכת השנים של LGA בהכוונת עסקים משפחתיים, יחד עם ההתמחות הייחודית של Philosof & Co בייעוץ והדרכה למשפחות רב-דוריות, מאפשרות ניהול יעיל ואפקטיבי של צרכי המשפחה והעסק, תחת קורת גג אחת.

תומכים בהמשכיות של העסק המשפחתי דורות קדימה

Philosof & Co היא הנציגה הבלעדית בישראל של LGA - חברת ייעוץ גלובלית המסייעת לעסקים משפחתיים מהמובילים בעולם להצליח מדור לדור.

מאז 1997, LGA עבדה עם מאות עסקים משפחתיים מובילים ביותר מ-30 מדינות ומתמחה בכל ההיבטים של המשכיות ארגונית ובמעברי דורות מורכבים. בין לקוחותיהם נמנים כמה מהארגונים המשפחתיים הוותיקים והמצליחים בעולם. מתודת העבודה של LGA מביאה בהירות והקשרים בין היבטי העסק והבעלות ההכרחיים להצלחת הארגון המשפחתי. מומחיותם בדינמיקה ארגונית ומשפחתית, מאפשרת להם לתת מענה לקשת של צרכים, תוך התייחסות בו זמנית לגורמי ממשל, המשכיות, אסטרטגיה, מנהיגות ומדיניות בתוך העסק המשפחתי. תהליך הייעוץ מותאם לכל עסק משפחתי בהתאם לDNA שלו והכל כדי להבטיח את המשכיותו דורות קדימה.
השותפות שלנו עם LGA נולדה מתוך ההבנה שבשביל להבטיח העברה בין דורית יציבה ופשוטה, עקרונות הממשל בעסק המשפחתי צריכים להתכתב עם החלטות המשפחה עצמה. המומחיות ארוכת השנים של LGA בהכוונת עסקים משפחתיים, יחד עם ההתמחות הייחודית של Philosof & Co בייעוץ והדרכה למשפחות רב-דוריות, מאפשרות ניהול יעיל ואפקטיבי של צרכי המשפחה והעסק, תחת קורת גג אחת.

טכנולוגיית ליבה

מודל ההתערבות של LGA מושרש בתיאוריה ובמחקר ארגוניים ומבוסס על למעלה מ-40 שנות ניסיון של התמודדות עם דילמות מעשיות של מאות משפחות ברחבי העולם. באמצעות טכנולוגיית ליבה שמותאמת לכל פגישת ייעוץ, אנו ממוקדים במתן מענה לצרכים המיידיים שמביעים הלקוחות, אך גם בהסתכלות קדימה לדרישות העתיד הקרוב והרחוק.
תכנון העברה מדור לדור
בחירת ההנהגה הבאה של העסק המשפחתי מעולם לא הייתה חשובה יותר, או קשה יותר. המטרה שלנו היא לעזור למעבר בין הדורות להצליח לטווח הארוך ולנהל את השינוי הארגוני המורכב הזה ביעילות ובהצלחה - הן עבור העסק המשפחתי והן עבור המשפחה כמפעל חיים.
הערכת ממשל
אנו מסייעים למשפחות להבהיר את צרכי הממשל שלהן באמצעות הערכת ממשל מקיפה, בה אנחנו ממליצים על אסטרטגיות לגבי אפשרויות המבנה, התהליכים הדרושים והמדיניות הרצויה כדי לשמור על אחדות ומחויבות המשפחה להצלחת הארגון המשפחתי.
פיתוח מועצת מנהלים
משאבים מעטים מכוונים ספציפית לדילמות של דירקטורים בעסקים משפחתיים: ייצוג הולם של בעלות מרוכזת, בירור תפקידים של דירקטורים משפחתיים ועצמאיים, פיקוח על מנהלים בכירים, תהליך הדירקטוריון הקבוצתי, הרכב דירקטוריון ותכנון העברה מדור לדור. אנו תומכים ומסייעים למשפחות להאיץ את הפיתוח של מועצת המנהלים החדשה או את הביצועים של מועצת המנהלים הקיימת.
היערכות למצבים בלתי צפויים
אנו עובדים עם משפחות כדי לפתח תוכניות מגירה על ידי מינוף הניתוח האסטרטגי הנבנה במהלך תכנון העברה מדור לדור. המטרה שלנו היא לספק לכל בעלי העניין המרכזיים של העסק ביטחון שהארגון ישרוד נבצרות של מנהיגיו הנוכחים, מבחירה או מאילוצים.
בניית פמילי אופיס
אנו מסייעים למשפחה בהחלטות על מבנה, כוח אדם, מועצות מנהלים, מנהיגות וירושת נאמנים, מודלים של השתתפות על פני דורות וענפי משפחה, מימון, כוח אדם מקצועי, ערכים מנחים, הערכת סיכונים ותפריט השירותים הניתנים למשפחה.
מעורבות חברתית ופילנתרופיה בעסק
כדי שפילנתרופיה תהיה חוויה חיובית, יש לגשת אליה באותה משמעת והתחשבות שמניעה עסק. אנו עוזרים למשפחות להגדיר תחילה את מטרת הפילנתרופיה שלהן, ולאחר מכן ליצור את המבנים, הפרקטיקות והתוכניות הנחוצות להשגתה.
הכשרות ופיתוח אישי
אנו מציעים מגוון סדנאות, סמינרים ומצגות לעסקים משפחתיים, אוניברסיטאות וקבוצות מקצועיות. התוכניות נעות בין מפגשים נקודתיים לסדנאות מרובות ימים וקורסים מלאים. כולם משלבים חשיבה חדשנית, מחקר עדכני ושיתוף אקטיבי של המשתתפים.
תוכניות מחקר
אנו מפתחים ללא הרף רעיונות ומסגרות כדי לשפר את ההבנה שלנו ולתמוך במערכות ארגוניות משפחתיות. אנו מייצרים את התובנות הללו באמצעות תוכניות מחקר אקטיביות ומשתפים אותן עם לקוחותינו ועם השטח כדי לתמוך במנהיגות מודעת ושכלתנית.

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    We use cookies and similar technologies for the following purposes:

    • Store and/or access information on a device
    • Personalised ads and content, ad and content measurement, audience insights and product development
    Accept
    Decline