אודותינו

אודותינו

PHILOSOF & CO.

אנו חברת ייעוץ פיננסי אסטרטגי המסייעת למשפחות עתירות הון ועסקים משפחתיים להגן ולנהל את הונם תוך שמירה על בני המשפחה חזקים ומאוחדים.

עם כמעט 20 שנות ניסיון, המתודולוגיה המקיפה שלנו מאפשרת לנו להוביל את לקוחותינו בתהליך מעצים הן במישור הבין אישי והן במישור הפיננסי. המומחיות שלנו היא להוביל את המשפחה לבניית מערכת יחסים בריאה ומקדמת עם כסף, על מנת לבסס את המשפחה עצמה כישות פיננסית וכנכס מתגמל לדורות הבאים.
הלקוחות שלנו הם משפחות בארץ ובעולם, עתירות הון ובעלות עסקים משפחתיים, מנהיגים עסקיים, מנהלים בכירים, ויזמים פוטנציאליים וקיימים בתחום הסטארט אפ. אנו מחויבים ללקוחותינו לייצר תוצאות אפקטיביות בעלות ערך ולהוביל אותם ואת משפחותיהם לחיים מלאים בהגשמה וביטחון.
גלית פילוסוף
״כשכסף ומשפחה נפגשים, נחשפות נקודות תורפה שיכולות לערער את שלמות המשפחה. עוצמה כלכלית לאורך דורות מבוססת על אחדות משפחתית ומחייבת תקשורת גלויה, מרחב של כבוד ושייכות לכל אחד מחברי המשפחה והתייחסות לצרכיו, רצונותיו והגשמתו.״

גלית פילוסוף

מנכ"ל ומייסדת
״כשכסף ומשפחה נפגשים, נחשפות נקודות תורפה שיכולות לערער את שלמות המשפחה. עוצמה כלכלית לאורך דורות מבוססת על אחדות משפחתית ומחייבת תקשורת גלויה, מרחב של כבוד ושייכות לכל אחד מחברי המשפחה והתייחסות לצרכיו, רצונותיו והגשמתו.״
גלית היא מנהלת אסטרטגיה פיננסית, מאמנת התנהגותית ומומחית תקשורת. היא משמשת כיועצת פיננסית מהימנה למשפחות עתירות הון ובכירים במשק הישראלי. היא בין מייסדי תחום כלכלת המשפחה בישראל ונחשבת לאחת המאמנות המובילות בארץ. בזירה הבינלאומית, גלית משמשת כיועצת ל- Financial Well-being בפירמת LGA - חברת ייעוץ גלובלית המסייעת לעסקים משפחתיים מהמובילים בעולם להצליח מדור לדור.

במשך כמעט 20 שנה, גלית מלווה אלפי משפחות בדרכן להצלחה והשגת Financial Well-being. היא מובילה את הצוות עם 'מתודת פילוסוף' הייחודית שלה, המיושמת כחלק בלתי נפרד מהשירותים שאנו מספקים ללקוחותינו. גלית מתמחה בפיתוח אסטרטגיות מותאמות אישית ויש לה את היכולת המיוחדת לרתום את כל בני המשפחה להשגת רצונותיהם. מומחית בהבנת ההון האנושי ודפוסי התנהגות והשפעתם על ההתנהלות הכלכלית של הפרט והמשפחה.

השותפות שלנו עם LGA

Philosof & Co היא הנציגה הבלעדית בישראל של LGA - חברת ייעוץ גלובלית המסייעת לעסקים משפחתיים מהמובילים בעולם להצליח מדור לדור.

מאז 1997, LGA עבדה עם מאות עסקים משפחתיים מובילים ביותר מ-30 מדינות ומתמחה בכל ההיבטים של המשכיות ארגונית ובמעברי דורות מורכבים. בין לקוחותיהם נמנים כמה מהארגונים המשפחתיים הוותיקים והמצליחים בעולם. מתודת העבודה של LGA מביאה בהירות והקשרים בין היבטי העסק והבעלות ההכרחיים להצלחת הארגון המשפחתי. מומחיותם בדינמיקה ארגונית ומשפחתית, מאפשרת להם לתת מענה לקשת של צרכים, תוך התייחסות בו זמנית לגורמי ממשל, המשכיות, אסטרטגיה, מנהיגות ומדיניות בתוך העסק המשפחתי. תהליך הייעוץ מותאם לכל עסק משפחתי בהתאם לDNA שלו והכל כדי להבטיח את המשכיותו דורות קדימה.
השותפות שלנו עם LGA נולדה מתוך ההבנה שבשביל להבטיח העברה בין דורית יציבה ופשוטה, עקרונות הממשל בעסק המשפחתי צריכים להתכתב עם החלטות המשפחה עצמה. בזכות המומחיות ארוכת השנים של LGA בהכוונת עסקים משפחתיים, יחד עם ההתמחות הייחודית של Philosof & Co בייעוץ והדרכה למשפחות רב-דוריות, מאפשרות ניהול יעיל ואפקטיבי של צרכי המשפחה והעסק, תחת קורת גג אחת.

המחויבות וערכי הליבה שלנו

01
מקשיבים כדי להבין
בנוסף לניתוח נתוני המשפחה, אנו מקשיבים לאנשים שמאחורי המספרים על מנת למצוא פתרונות מצוינים שיתאימו בצורה הטובה ביותר למי שהם כיחידים וכמשפחה. באמצעות הקשבה פעילה אנו מנהלים תהליך המעניק לכל אחד מבני המשפחה תחושת כבוד, ביטחון ושייכות למשפחה ולעסקיה.
02
יצירתיות עוצמתית
אנו מאמינים שיצירתיות כרוכה ביכולת להציע נקודות מבט חדשות ולייצר רעיונות חדשניים. כאשר ההון של המשפחה שלכם קשור למספר פעילויות עסקיות, יועצים, נאמנויות, סוגיות משפטיות ומיסויות, השקעות אחרות - יש לנו את היכולת להסתכל על המפה הפיננסית שלכם ממעוף הציפור, לחבר את הנקודות ולהציע פתרונות יצירתיים והוליסטיים המותאמים לצרכים הכוללים של משפחתכם.
03
יושרה, ישירות ואותנטיות
אמון בנוי על בסיס של יושרה. זהו הנכס החשוב ביותר שיש לנו. אנו מתחייבים למצוא פתרונות אשר תואמים את ערכי משפחתכם, תוך הבעת דעתנו ועצותינו בצורה ישירה וכנה, על מנת להבטיח תהליך פתוח, מקדם ומעצים.
04
סבלנות ופשטות
אנחנו יודעים שאם זה לא פשוט, זה פשוט לא יעבוד. הפתרונות שלנו קלים ליישום ונבנים במיוחד עבור חיי היום יום של המשפחה. אנו מחויבים להובלת תהליך בטוח ויציב, בסבלנות ורגישות, על מנת למנוע קונפליקטים ולהביא את כל בני המשפחה לפעול ככוח מאוחד.

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    We use cookies and similar technologies for the following purposes:

    • Store and/or access information on a device
    • Personalised ads and content, ad and content measurement, audience insights and product development
    Accept
    Decline